The Address Cafe Restaurant Amsterdam'da Hizmete Açıldı

Hollanda'da horeca sektöründe büyük başarılar sağlayan Türk girişimciler, yeni mekanlarla çok sayıda kişiye iş imkanı sağlamanın yanı sıra Hollanda ekonomisine de önemli katkılar sunuyor...


  • Kayıt: 09.12.2023 23:29:43 Güncelleme: 10.12.2023 09:38:08

The Address Cafe Restaurant Amsterdam'da Hizmete Açıldı

Hollanda'da horeca sektöründe büyük başarılar sağlayan Türk girişimciler, yeni mekanlarla çok sayıda kişiye iş imkanı sağlamanın yanı sıra Hollanda ekonomisine de önemli katkılar sunuyor. 25 bini aşan işveren potansiyeli ile Hollanda, göçmen gruplar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

İş insanı Hasan Hüseyin Ulupınarlı, Burhan Yıldırım, Abdulmecit Gök ve Ziya Büyükkaya ortaklığında, Amsterdam'ın en önemli bölgelerinden biri olan Slotermeerlaan 111 adresinde The Address Cafe & Restaurant, Ahmet Kaya'nın dualarıyla hizmete açıldı.

Açılışa, Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Amsterdam Başkonsolosu Mahmut Burak Ersoy, IGMG Kuzey Hollanda Milli Görüş Başkan Yardımcısı Ahmet Duran, UID Hollanda Başkanı Hasan Tekten ve yönetimi, MÜSİAD HOLLANDA Başkanı Ali Köklü ve yönetimi, TNOP Başkanı Ramazan Kaya, iş insanları, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

Açılışta işletme ortaklarından Hasan Hüseyin Ulupınarlı'nın hoş geldin konuşmasının ardından Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal ve Amsterdam Başkonsolosu Mahmut Burak Ersoy kısa bir konuşma yaparak başarılar diledi.

Açılış kurdelesini, Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Amsterdam Başkonsolosu Mahmut Burak Ersoy, IGMG Kuzey Hollanda Milli Görüş Başkan Yardımcısı Ahmet Duran, işletme ortakları Hasan Hüseyin Ulupınarlı, Burhan Yıldırım, Abdulmecit Gök, Ziya Büyükkaya ve Ahmet Kaya hoca birlikte kesti.

İç tasarımının büyük bir titizlikle yapıldığı görülen restoranın, Hollanda'nın her yerinden büyük ilgi görmesi bekleniyor. Program ikramlarla sona erdi.

Amsterdam / Tarık OKAN