Bekir Develi Deventer'de Hayranlarıyla Buluştu

Fuarım organizasyonu kapsamında Hollanda turnesinin son ayağında Deventer'e gelen Bekir Develi, salonu dolduran hayranlarına duygu ve eğlence dolu bir akşam yaşattı...


  • Kayıt: 22.02.2024 23:32:45 Güncelleme: 22.02.2024 23:37:54

Bekir Develi Deventer'de Hayranlarıyla Buluştu

Gecenin ilk bölümünde okunan Kur'an-ı Kerim ve ardından edilen dualar ile başladı. T.C. Deventer Başkonsolosu Sayın M. Hakan Cengiz'in konuşmasıyla devam eden gecede Bekir Develi sahneye çıkarak hayranlarını selamladı.

Develi, programın ilk bölümünde Gazze'de yaşanan insanlık dışı olayların son bulması için yaptığı duygusal konuşmayla izleyicileri derinden etkiledi. Salonda hüzün ve gözyaşlarına boğulan izleyiciler, Develi'nin samimi ve içten sözlerinden oldukça etkilendi.

Programın ikinci bölümünde ise Develi, esprili ve öğretici sohbetleriyle izleyicileri kahkahaya boğdu. Hikayelerini ve anılarını paylaşan Develi, salonda keyifli ve samimi bir atmosfer yarattı.

Gecenin sonunda Develi, hayranlarıyla fotoğraf çektirerek ve imza dağıtarak bol bol sohbet etti. Hayranları ile vedalaşan Develi, Deventer'den güzel anılarla ayrıldı.

Deventer/Yaşar Eren