Liv Hospital, Hollanda'da düzenlenen fuarda büyük ilgi gördü


  • Kayıt: 09.02.2015 12:32:00 Güncelleme: 09.02.2015 12:32:00

Hollanda'da düzenlenen Nationale Gezondheids Fuarı'na bu sene Turkiye'den dev hastahane gurupları katıldı. Bu hastahaneler arasında Avrupa pazarına Hollanda ile açılan Liv Hospital'da vardı. 

 

Liv Hospital Avrupa sorumlusu Ömer Çiftçioğlu bu sene fuara ilk kez katıldıklarını ve fuarda kendilerine gösterilen ilgiden çok memnun kaldıklarını dile getirdi.Özellikle Hollandalıların çok ilgili olduklarını belirten Çiftçioğlu şu şekilde açıklamada bulundu:

 

Liv Hospital Grup olarak amacımız; “sağlığınız”.

 

''Hastalara misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Liv Hospital Grup, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen Liv Hospital Grup olarak amacımız “sağlığınız”.

 

Açıldıktan çok kısa bir süre sonra Amerikan kökenli Joint Commission International (JCI) kalite akreditasyon sertifikasını ve Avrupa ISO belgesi olan TÜV’ü alarak uluslararası ölçülerde yüksek sağlık kalitesini yakalayan Liv Hospital İstanbul, hizmette bir yılı geride bıraktı. Giderek büyüyen bölümleri, teknolojisi, ekibi ve insan hayatına verdiği değere gönülden bağlılığıyla bugün nice başarılı yılları hedefleyen Liv Hospital Grup, sağlık sektöründe referans merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.
İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital Grup için, İngilizce “hayat” (live) kelimesi de var olma amacının en önemli simgesi oldu. Liv Hospital Grup, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans aldı.
İnsan vücudunun kendi kendini iyileştirme yeteneğinden ilham alarak tasarlanan Liv Hospital Grup, açıldığı ilk günden bu yana en büyük tedavinin huzurla başladığını biliyor ve kişiye özel tedavi odağıyla ilerlemeye devam ediyor.
Hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle Liv Hospital Grup toplamda 57 bin metrekare kapalı alanda, 304 yatak, 16 ameliyathaneden oluşuyor.

 

 

Kusursuz hizmet anlayışı, hastalık değil sağlık kavramını öne çıkaran duruşuyla Liv Hospital Grup, Türkiye’nin uluslararası arenada sağlık vizyonunu oluşturan kurum olmayı hedefliyor. Ayrıca yaşam kalitesini artıracak en iyi hizmeti ve çözümleri sunuyor.

 

Sağlıklı yaşam için kapılarını açan Liv Hospital Grup, en büyük tedavinin huzurla başladığını biliyor. Hastanın uzmanlar tarafından takibinin yapıldığı, ilgiyle bakıldığı ve teknolojinin getirdiği avantajlarla tedavi edildiği Liv Hospital Grup’un ilk şubesi İstanbul Ulus’ta, ikinci şubesi ise Ankara Çankaya’da yer alıyor. 2014 yılı Kasım ayından itibaren Ankara şubesi ile hizmete devam eden Liv Hospital Grup, daha sonra İstanbul ve İzmir’de yeni şubeler açmayı planlıyor.

 


Özel sağlık sektörü çalışmalarını bilimsel platform üzerine kurgulayan, tıbbi sonuçlarını dünyanın en iyi merkezleri ile kıyaslayan Liv Hospital Grup, tıbbi kadrosu gücünü departmanların üst ihtisaslardan oluşmasından alıyor.
Liv Hospital Grup ekibi, çıktığı bu yolculukta farklı konularda ışık tutmaya ve önder olmaya devam edecek.''