BİZİMLE İLETIŞİME GEÇİN

info@platformdergisi.com

 
Fransa’da polis: Bar sahibine ayağını öptürdü

Fransa’da polis: Bar sahibine ayağını öptürdü


Fransa’nın başkenti Paris’te bir bara baskın yapan komiser, bar sahibine “Arkamdan hakaret etmişsin” diyerek ayaklarını öptürdü


 

Paris’in kuzeyinde bulunan Le Bourget’da bir bar işletmecisi, düzenli olarak baskı uygulamakla suçladığı komiserden şikâyetçi oldu. Barda uyuşturucu satıldığı şüphesi ile baskın yapan komiser ve polis ekibi, bar içerisindeki müşterilerin üzerini aradı. Bu sırada komiser ve yanındaki bir polisin bar sahibi ile terasta konuşurken komiserin ayağını öptürmesi güvenlik kameralarına yansıdı. 


"UZUN ZAMANDIR BASKI ALTINDAYIM"


Görüntüde ayağını öptürdüğü görülen komiserin “Arkamdan hakaret etmişsin” diyerek bar sahibine ayağını öptürdüğü görülüyor. Olayın üzerine birçok yetkili makama başvurarak şikayette bulunduğunu dile getiren bar sahibi, uzun zamandır baskı altında olduğunu ifade etti. 


"BURASI VAHŞİ BATI DEĞİL"

 

İşletmeci, “Ayağını öpmekten başka çarem yoktu” dedi. Komiseri şikayet etmesine rağmen geri dönüş alamadığını söyleyen bar sahibi, “Bourget’da 10 yıl boyunca polisin baskısı altında çalışan ve mekanını kapatmak zorunda kalan kitapçı gibi olmak istemiyorum. Burası vahşi batı değil” açıklamasını yaptı. 

 

GÖRÜNTÜLERE ULAŞILAMADI


Savcılığa şikayet edilen komiserden ise henüz bir açıklama gelmediği bildirildi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerin basına sızdırılmaması konusunda özel çaba sarf edildiği öğrenildi. 

 

posta

Reklam