BİZİMLE İLETIŞİME GEÇİN

info@platformdergisi.com

 
TOV GİRİŞİMCİLER DERNEĞİ YAZ’A MERHABA DEDİ

TOV GİRİŞİMCİLER DERNEĞİ YAZ’A MERHABA DEDİ

  

Arnhem TOV Girişimciler Derneği Steenderen köyündeki alabalık çiftliğinde geleneksel balık tutma yarışmasıyla yaz’a merhaba dedi.

 


Yarışma öncesi katılımcılara konuşma yapan Arnhem TOV Girişimciler Derneği yönetim kurulu başkanı Aziz Zeyrek,


“İlkelerimiz Girişimciler ile iletişim, Berber Çalışırsak kuvetli oluruz, Girişimcilerin birbiriyle tanışması başarıyı getirir. Hollanda’da girişimciler olarak sorunlarımızı birlik beraberlik içerisinde çözümleme çalışmalarımız devam etmektedir. Yabancı girişimciler sorunları çözmekte zorlanmaktadır. Eğer birlikte hareket edersek bu sorunların daha basit çözüleceğine inancımız tamdır. Yıl boyunca birçok bilgilendirme ve sosyal faaliyetler düzenliyoruz. Bu faaliyetlere Politikacıları, Vergi dairesinden Emniyet yetgililerinden ve Belediyeden üst düzey yetkilileri davet ediyoruz. Hollanda’da yatırımcı olarak yabancı uyruklu birçok insanların bulunduğunu ekonomiye katkıda sağladıklarını, bunun göz ardı edilmemesi gerektiğini, Hollandalı yatırımcılarla eşit şartlarda olmamız gerektiğini vurguluyoruz.

 


Bugün burada toplanmamızın sebebi yaz’a merhaba diyerek yılın yorgunluğunu atmak için buradayız. Hoşça valit geçirmenizi dilerim “ dedi.

 

Arnhem ve çevresindeki girişimcilerin katıldığı balık tutma yarışması sırasında ailelerin birlikte hazırladıkları yiyeceklerle, Derneğin hazırlattığı mangal partisiyle alabalık çiftliğinde güzel bir piknik alanına çeviren aileler birlikte hoşça güzel bir gün geçirdiler.


Arnhem TOV Girişimciler Derneği üyeleri ve diğer misafirler çuval giyme, halat çekme, yumurta ile koşma yarışmalarında dereceye girenlere çeşitli hediyeler sundular.


Oltalarıyla balık tutma yarışmasına katılan yarışmacılar günün sonunda tuttukları balık sayısına göre 1. Köksal Alkan, 2. Bayram Varlı, 3. Aydın Kayhan oldular. Bu dereceye giren yarışmacılara TOV yönetim kurulu başkanı kupalarını takdim etti. 

 

Mustafa Koyuncu - Steenderen

Avrupa 10.Şiir Yarışması Sonuçlandı