T.C. Deventer Başkonsolosu İşyeri Ziyaretinde Bulundu

T.C. Deventer Başkonsolosu Arnhem şehrindeki Bülent Börek’çi sahipleri iş insanları Eren Demirci ve Mustafa Acar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...


  • Kayıt: 09.11.2023 18:38:44 Güncelleme: 09.11.2023 18:59:31

T.C. Deventer Başkonsolosu İşyeri Ziyaretinde Bulundu

T.C. Deventer Başkonsolosu Sn. Muammer Hakan Cengiz, Hollanda Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Tahsin Özer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Arnhem Hoca Ahmed Yesevi Dernek Başkanı İbrahim Günay ve Yozgatlı iş insanları birlikte, Arnhem şehrindeki Bülent Börek’çi sahipleri iş insanları Eren Demirci ve Mustafa Acar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

T.C. Deventer Başkonsolosu Sn. Muammer Hakan Cengiz, ziyarette yaptığı konuşmada, "Avrupa'ya işçi olarak geldiniz, işyerleri açarak iş insanları olarak işveren oldunuz. Hollanda ve Türkiye ekonomisine katkılarda bulunuyorsunuz. Bizler sizlerle gurur duyuyoruz. Bulunduğunuz ülkelerde eğitime önem vererek önemli yerlerde görevler alıyorsunuz. İki gencimiz Eren Demirci ve Mustafa Acar eğitimlerini tamamlayıp işyerlerini açmışlar. Hayırlı uğurlu olsun. Avrupa'daki iş insanları Türk yemeklerini, Türk tadını Avrupa'ya taşımakla Türkiye'nin tanıtımına katkıda bulunması bizleri memnun ediyor." dedi.

Başkonsolos Cengiz, işyeri sahipleri Eren Demirci ve Mustafa Acar'a başarı dileklerinde bulundu.

Mustafa Koyuncu / Arnhem