Arnhem'de "Değişen Dünyada Girişimciliğin Yeni Kodları" Programı Başarıyla Gerçekleşti

Hollanda Yozgatlılar Federasyonu tarafından Arnhem şehrinde düzenlenen "Değişen Dünyada Girişimciliğin Yeni Kodları" programı ilgi gördü...


  • Kayıt: 03.02.2024 21:34:56 Güncelleme: 03.02.2024 23:14:20

Arnhem'de "Değişen Dünyada Girişimciliğin Yeni Kodları" Programı Başarıyla Gerçekleşti

Hollanda Yozgatlılar Federasyonu tarafından Arnhem şehrinde düzenlenen "Değişen Dünyada Girişimciliğin Yeni Kodları" programı ilgi gördü. İş insanları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerini bir araya getiren program, girişimcilik ekosisteminin önemi ve değişen dünyada girişimciliğin yeni kodları üzerine yoğunlaştı.

Programın açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Tahsin Özer yaptı. Özer, girişimciliğin önemini ve Hollanda Yozgatlılar Federasyonu'nun bu alandaki çalışmalarını vurguladı. Ardından T.C. Deventer Başkonsolosu Sn. Muammer Hakan Cengiz bir konuşma yaptı. Cengiz, girişimcilerin değişen dünyada önemli bir rol oynadığını ve yeni kodlar yazarak geleceğe yön verdiğini belirterek,"Bu programın, girişimcilerimize ilham vererek yeni ufuklar açacağına inanıyorum" dedi.

Programda girişimcilik ekosisteminin önemi hakkında Halime Akyol ve Faruk Halıcı sunumlar gerçekleştirdi. Akyol, girişimcilere ilham veren başarı hikayesini paylaşırken, Halıcı ise girişimcilikteki yeni trendler hakkında bilgiler verdi.

Programın sonunda, katılımcılar networking etkinliği ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.

Arnhem / Tarık OKAN