BİZİMLE İLETIŞİME GEÇİN

info@platformdergisi.com

 
Festi DenBosch Festivali 's Hertogenbosch'ta Yapılacak

Festi DenBosch Festivali 's Hertogenbosch'ta Yapılacak


21-22-23 Şubat 2020 tarihinde Hollanda’nın 's-Hertogenbosch şehrinde sayısız deneyimleri olan Kısmet Events tarafından büyük bir festival organizasyonu yapılacak.

 

 

Geliri tamamen Orhan Gazi Camisine bağışlanacak olan festival hakkında Camii görevlileri şu açıklamalarda bulundu:


Festivalin içeriği son derece zengin ve çeşitli aktiviteler ile donatılmıştır. Festivalin başlangıcından bitimine kadar her dakikasını renklendiren müzik ve animasyon programlarının yanısıra başta Alişan Kapaklıkaya olmak üzere eğitimci yazarlar ve değişik illerden gelen yerel sanatçılar festivale ayrı bir renk katacak.


Festival alanına girdiğiniz andan itibaren, kültürümüzle bağdaşan, birbirinden farklı ürünler ve tanıtım yapan değerli fuar katılımcılarıyla karşılaşacaksınız. Festivalde giriş alanından itibaren 10.000 m2’lik fuar ve kapalı horeca alanında sizlere güler yüzleri ile hizmet verecek personellerimiz beklemektedir.


Çocuklarınızı, onlar için ayrılmış oyun alanına bırakarak, hemen yanı başında çay bahçesinde oturup bir taraftan çocuğunuzu gözetleyip diğer taraftan konser eşliğinde çayınızı yudumlarken değişik tatlıları tadabileceksiniz. Siz misafirleri aramızda görmekten ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


Bu güzel festivalde aile boyu güzel zaman geçirirken, aynı zamanda bir hayıra vesile olacaksınız. Her ziyaretçimizin giriş ücreti, Den Bosch şehrinde yapılmakta olan Orhan Gazi Camii ve kültür merkezine, bir tuğla olarak dönmüş olacak. Festivalimizin gelirinin tamamı, Kısmet Events tarafından yeni yapılan inşaata bağışlanacaktır.

Avrupa 10.Şiir Yarışması Sonuçlandı