El Amien Lyceum için destek çağrısı!

El Amien yönetimi Amsterdam'da İslamı ortaokul (mavo/havo/vwo) açma hedefi var. Bu hedefe ulaşmak için sizin desteğinize ve oyunuza ihtiyacımız var...


  • Kayıt: 06.09.2021 20:06:21 Güncelleme: 07.09.2021 09:27:21

Selamun aleykum, değerli ebeveynler,

El Amien yönetimi Amsterdam'da İslamı ortaokul (mavo/havo/vwo) açma hedefi var. Bu hedefe ulaşmak için sizin desteğinize ve oyunuza ihtiyacımız var. Bu okulu açabilmemiz için yeterli sayıda destek bildirisine ulaşmamız gerekiyor. Bu desteği aşağıda linke basıp Digid kodunuzla girdikten sonra destek verdiğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu oy sadece destek verdiğiniz anlama geliyor. Kayıt işlemi yaptırmış olmuyorsunuz.

El Amien Lisesi (mavo/havo/vwo) için ne yapabilirsiniz?

10, 11 ve 12 yaşında çocuğunuz varsa oy hakkına sahipsiniz. Oy kullanabilecekler Amsterdam'ın 15 km civarında ikamet etmesi gerekiyor: Amsterdam, Zaanstad, Assendelft, Wormer, Heemskerk, Beverwijk, Velsen, IJmuiden, Hoofddorp, Haarlem, Aalsmeer, Uithoorn, Amstelveen, Mijdrecht, Diemen, Weesp en Almere.

Destek için link: https://duo.nl/apps/initiatief-nieuwe-scholen/index.html#/gegevens/18

En geç 15 ekim 2021 tarihine kadar oy kullanabilirsiniz! Daha ayrıntılı bilgi için: https://www.elamienlyceum.nl/


Steunverklaring El Amien Lyceum!

Salamoe aleikom, Beste ouders en geïnteresseerden,

Het bestuur van El Amien is bezig om een islamitische school (VO) op te richten: El Amien Lyceum (mavo/havo/vwo) in Amsterdam. Om deze school te kunnen realiseren hebben wij uw hulp en vooral uw ‘stem’ nodig. Deze ‘stem’ houdt in dat u alleen uw steun uitspreekt door met uw DigiD code in te loggen en te stemmen. Deze stem is puur bedoeld om uw steun uit te spreken.

Wat kunt u doen voor El Amien Lyceum (mavo/havo/vwo) in Amsterdam?

Ouders met kinderen van 10, 11 en 12 jaar oud binnen een straal van 15 km van Amsterdam kunnen met hun Digi-D hun stem uitbrengen. Het gaat om de steden: Amsterdam, Zaanstad, Assendelft, Wormer, Heemskerk, Beverwijk, Velsen, IJmuiden, Hoofddorp, Haarlem, Aalsmeer, Uithoorn, Amstelveen, Mijdrecht, Diemen, Weesp en Almere.

De link om uw steun uit te spreken: https://duo.nl/apps/initiatief-nieuwe-scholen/index.html#/gegevens/18

Er kan tot 15 oktober 2021 gestemd worden! Voor gedetailleerde info ga naar: https://www.elamienlyceum.nl/