Denk Partisi Kurucusu ve Eski Başkanı Tunahan Kuzu Evlendi

Denk partisi kurucusu ve eski başkanı iki çocuk babası Milletvekili Tunahan Kuzu, Esra Kuzu ile dünya evine girdi. Düğün, Almere'de gerçekleşti...


  • Kayıt: 12.11.2023 13:51:50 Güncelleme: 12.11.2023 13:55:32

Denk Partisi Kurucusu ve Eski Başkanı Tunahan Kuzu Evlendi

Düğüne, T.C. Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal başta olmak üzere, Denk partisi başkanı Ejder Köse, Denk Lideri Stephan Van Baarle, milletvekili adayları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Tunahan Kuzu, düğünde yaptığı konuşmada, "Bugün benim için çok özel bir gün. Esra ile birlikte hayatımızın yeni bir dönemine başlıyoruz. Ona çok aşığım ve birlikte çok mutlu olacağımıza inanıyorum." dedi.

Esra Kuzu ise konuşmasında, "Tunahan'a çok aşığım ve onunla birlikte bir ömür geçirmek istiyorum. Ona çok güveniyorum ve birlikte her zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Denk Partisi için Yeni Bir Başlangıç

Bir süre önce aktif siyaseti bırakacağını açıklayan ve 22 Kasım seçimlerinde aday olmayan Tunahan Kuzu, evliliği ile birlikte yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Kuzu, evliliği ile birlikte siyasi kariyerine nokta koysa da, Denk partisi için yeni bir başlangıç olması bekleniyor. Parti, daha önce yaşadığı sarsıntılı dönemden sonra, Kuzu'nun evliliği ile birlikte yeni bir enerji kazanmayı hedefliyor.

Kuzu'nun Evliliği, Türk Toplumu İçin de Önemli

Tunahan Kuzu'nun evliliği, Türk toplumu için de önemli bir gelişme olarak görülüyor. Kuzu, Türk toplumunun Hollanda'daki önemli temsilcilerinden biri olarak kabul ediliyor.

Kuzu ve Esra Kuzu'ya ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber: Tarık OKAN

Foto: Mehmet Safrantı