Hollanda Millî Görüş Hac İşlemleri Devam Ediyor

Heyecanla beklenen 2024 yılı Hac ibadeti için Milli Görüş Hollanda Hac-Umre Koordinatörlüğü, tüm hacı adaylarının işlemlerini tamamladı...


  • Kayıt: 28.03.2024 10:28:03 Güncelleme: 28.03.2024 10:34:09

Hollanda Millî Görüş Hac İşlemleri Devam Ediyor

Heyecanla beklenen 2024 yılı Hac ibadeti için Milli Görüş Hollanda Hac-Umre Koordinatörlüğü, tüm hacı adaylarının işlemlerini tamamladı. Suudi Arabistan Hac Bakanlığı'nın sisteminde yetkili Hollanda partneri olarak görev alan Milli Görüş, yoğun bir tempoyla çalışarak hacı adaylarının kutsal beldelere gitmelerini sağladı.

Hac bedelini yatıran ve Hollanda veya Türk pasaportu sahibi olan tüm hacı adaylarının işlemleri tamamlandı. Bundan sonraki aşamada, hacı adaylarına bilgilendirme ve seminer toplantıları düzenlenecek ve uçuş biletleme ile grupların belirlenmesi süreci tamamlanacak.

Güney ve Kuzey bölgelerinde görev alan Hac Birim Başkanları ve komisyonları, tüm başvuruları titizlikle ele alarak sisteme girdiler. "Millî Görüş ile Hac Başkadır" sloganıyla hizmet veren Milli Görüş, bu alandaki öncü kuruluş olmaktan gurur duyuyor.

Hala Kayıt Yaptırmak Mümkün!

En az 6 ay geçerli T.C. pasaportu olan ve 2024 yılında hacca gitmek isteyenler, Milli Görüş'ün sunduğu ek kontenjandan yararlanabilir. Kayıtlar, en yakın Milli Görüş şubelerinden veya www.igmgreizen.nl web sitesinden yapılabilmektedir.

50 yılı aşkın tecrübesiyle hacı adaylarına hizmet veren Milli Görüş, bu sene de Allah'ın davetlilerine en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlıyor. Yola çıkacak olan hacı adaylarına hayırlı yolculuklar ve kabul olmuş bir hac görevi dileniyor.

Daha geniş bilgi: www.igmgreizen.nl