Gülsemin Konca'nın Yeni Kitabı "Yaşamayı Ölmemek Sanmışım"ın Galası Yapıldı

Platform ve Kadın Dergisi yazarı Gülsemin Konca'nın merakla beklenen 5. kitabı "Yaşamayı Ölmemek Sanmışım"ın galası Barneveld'teki A'dan Z'ye Yayın Evi'nde gerçekleşti...


  • Kayıt: 04.03.2024 21:25:00 Güncelleme: 04.03.2024 22:28:56

Gülsemin Konca'nın Yeni Kitabı "Yaşamayı Ölmemek Sanmışım"ın Galası Yapıldı

Platform ve Kadın Dergisi yazarı Gülsemin Konca'nın merakla beklenen 5. kitabı "Yaşamayı Ölmemek Sanmışım"ın galası Barneveld'teki A'dan Z'ye Yayın Evi'nde gerçekleşti. Gala'ya yazarın sevenleri ve dostları büyük ilgi gösterdi.

Konca, kitap hakkında şunları söyledi:

"Bu kitabımda yaşamak nedir, yaşarken de başka insanların hayatlarına dokunmak ve faydalı olabilmek üzerine yazdım. İnsanların umdukları ile buldukları arasındaki uçurumdan ve bu uçurumun eşiğinde yaşadığı bekleyişten bahsettim. Hayatın ilk olarak kendini yok sayanları harcadığını ve geçmişin kötü anılarından kurtulmanın önemini vurguluyorum."

Konca'nın yeni kitabı Mevlana Celaleddin Rumi'nin "Aldığın yara, ışığın sana sızacağı yerdir." sözüyle başlıyor ve hayatın her insanı kıracağı gerçeğini hatırlatıyor. Yazar, kitapta kendi deneyimlerinden de yola çıkarak okurlara ilham verici mesajlar veriyor.

Galada yazar Gülsemin Konca kitap hakkında gelen soruları yanıtladı ve okuyucularıyla sohbet etti. 

Galada sürpriz bir gelişme de yaşandı: Yazarın "Siyah Gelinlik" adlı kitabı Hollandacaya çevrilecek.

"Yaşamayı Ölmemek Sanmışım" adlı kitap tüm kitapçılarda ve internette satışa sunuldu.

Barneveld/ Hülya Taş, Tarık OKAN