İgeme, Türk Sağlık ve İhracat Standlarıyla Zaandam’da Fuarım'a Katılacak

İgeme, Türkiye'den sağlık ve ihracat ürünlerinin tanıtımı için Hollanda'nın Zaandam'da düzenlenen Fuarım'a katılacak...


  • Kayıt: 20.12.2023 10:45:38 Güncelleme: 20.12.2023 11:05:11

İgeme, Türk Sağlık ve İhracat Standlarıyla Zaandam’da Fuarım'a Katılacak

İgeme, 25 yılı aşkın deneyimiyle ulusal ve uluslararası fuarlarda Türkiye'nin firmalarını temsil ediyor. Şirket, Hollanda'da düzenlenen Fuarım organizasyonunu başarılı bularak bu yılki fuara sağlık ve ihracat standlarıyla katılacak.

Fuarım, 22-26 Şubat 2023 tarihleri arasında Zaandam'da düzenlenecek. Fuara Türkiye'den 7 doktor ve 7 standla katılacak olan İgeme, sağlık turizmine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Fuarım'da İgeme standında görev alacak doktorlar şunlar:

  • Doç. Dr. Aydın Arslan - Ortopedi ve Travmatoloji
  • Dr. Dentist Şule Ünal - Ağız Diş Sağlığı - Gülüş Tasarımı
  • Op. Dr. Hikmet Demirkol - Beyin Sinir Cerrahisi
  • Dr. Mehmet Ali Şanlı - Obezite
  • Doç.Dr. Tuğçe Yasak - Plastik Cerrahi
  • Doç.Dr. Çağlar Helvacıoğlu - Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Dr. Sinan Taşbaş - Dermatoloji

Fuarım'da ayrıca MedicalinTürkiye Kurucusu da Hollanda Türk Sağlık Merkezi hakkında bilgi verecek ve Hollanda-Türkiye arasında sağlık turizmi alanında yapılacakları anlatacak.

İgeme Yönetim Kurulu Başkanı Murat Işık, Fuarım'a katılma kararını şöyle değerlendirdi:

"Dünya ticaretinde fuarların önemi tekrar yükselmeye başladı. İgeme olarak biz de Türkiye'nin firmalarının daha çok ihracat yapması için çalışıyoruz. Bu amaçla dünyada Türk ürünlerinin daha çok insanla buluşması için çalışıyoruz. Bizim için fuarlar çok önemli. Türk İhracat Merkezi kurulmasına karar verdiğimiz günden beri Hollanda'da yapılan organizasyonlar içinde Fuarım organizasyonu dikkatimizi çekti. Ancak geçen organizasyonları kulaktan dolma bilgiler ve ne yazıkki yerel parametreler olmadan değerlendirdik. Bu etkinlikten önceki fuarda birebir gelip görmek nasip oldu. Kasımda Breda'da yapılan Fuarım organizasyonu çok başarılı geçti. Bizde bu fuarın gerekli olan ilgiyi gördüğünü başarılı bir ekip tarafından yapılabilecek en iyi çalışmanın gösterildiğini düşündük. Fuarım ekibi ile görüşerek Türkiye'den sağlık ve ihracat standları ile yer almak için anlaştık. Bu fuar sağlık turizmine katkısı anlamında da daha önceki fuarlardan efektif bir fuar olacağını düşünüyoruz."

Amsterdam / Tarık OKAN