Sneijder, Türkiye'deki Terör Olaylarıyla İlgili Konuştu


  • Kayıt: 22.03.2016 14:15:00 Güncelleme: 22.03.2016 14:15:00

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder, Türkiye'de yaşanan terör olaylarına ilişkin, "İstanbul'a döndüğümde umarım her şey bitmiş olur" dedi.


Hollanda A Milli Futbol Takımı'nın kampında memleket medyasına açıklamada bulunan Sneijder, her şeye karşın yollarına devam etmek zorunda olduklarını dile getirdi. 


Zor zamanlardan geçildiğini belirten Sneijder, "Devam etmemiz lazım fakat bu kimi yaşananların zorlu olduğunu da ortadan kaldırmıyor. Hayata devam etmek zorundasın, kendini kilitleyemezsin. İstanbul'a döndüğümde umarım her şey bitmiş olur" şeklinde konuştu.


Şu anda Hollanda'da olmaktan sevinç duyduğunu kaydeden Sneijder, diğer şeyler düşünmenin kendisine iyi geldiğini ifade etti.


Ertelenen Sarı Lacivert Fenerbahçe derbisine ilişkin değerlendirmede de bulunan Sneijder, "Maçla ilgili fazla hücum tehdidi vardı. Bu da maçın oynanıp oynanmayacağına yönelik spekülasyonlara ne sebepten oldu. Önce oynayacağımız kararı alındı. Maç günü ise karşılaşmanın seyircisiz yapılacağı söylendi. Herkes üzgündü fakat oynamak zorundaydık. Maça iki saat kala ise erteleme kararı alındı" ifadelerini kullandı.


Kaynak: ntv