Hollanda’da gündem Feyenoord’un Türk yıldızı Orkun Kökçü

Orkun Kökçü Ayak bileğindeki sakatlıktan sonra uzun süre formasından uzak kalan milli futbolcu, sahalara döndükten sonra ortaya koyduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çekti...


  • Kayıt: 06.03.2021 11:28:46 Güncelleme: 06.03.2021 11:28:46

Hollanda’da gündem Feyenoord’un Türk yıldızı Orkun Kökçü... Ayak bileğindeki sakatlıktan sonra uzun süre formasından uzak kalan milli futbolcu, sahalara döndükten sonra ortaya koyduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Feyenoord'un oynadığı son 4 lig maçının tamamında forma giyen ve 1 kez de gol sevinci yaşayan Orkun, başarılı oyunuyla Hollanda Ligi'nde Şubat ayının takımına seçilme başarısı gösterdi. Orkun'un ortaya koyduğu performans dikkat çekti.

Önceliğinin Feyenoord'un menfaatleri olduğunu vurgulayan milli futbolcu, "Sezon sonu iyi bir teklif gelir ve kulübüm de kabul ederse teklifleri değerlendiririm; ancak şu an için önceliğin Feyenoord'un başarılı olmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Uzun süredir Avrupa devlerinin yakın markajında olan Orkun Kökçü ile başta Arsenal olmak üzere Inter, Roma, Napoli, Olympique Lyon ve Sevilla gibi kulüplerin ilgilendiği iddia ediliyor.

Sabah