Hollandalı eski futbolcu Mourad Lamrabatte’nin korkunç ölümü

Hollandalı eski futbolcu Mourad Lamrabatte, İspanya'da eşiyle birlikte gittiği tatilde feci şekilde hayatını kaybetti...


  • Kayıt: 19.05.2022 13:39:19 Güncelleme: 19.05.2022 13:41:30

Hollandalı eski futbolcu Mourad Lamrabatte’nin korkunç ölümü

Hollandalı eski futbolcu Mourad Lamrabatte, İspanya'da eşiyle birlikte gittiği tatilde feci şekilde hayatını kaybetti. Uçurumdan denize atlayan Lamrabatte'nin son anlarını eşi telefona kaydetti.

12 Mayıs 2022 Perşembe günü, 31 yaşındaki Hollandalı bir turist, İspanya’nın Malgrats Adaları’ndaki 22 metrelik uçurumdan atlarken kayalara çarparak hayatını kaybetti. Cesedi denizin 15 metrelik derinlikteki dibinde bulan görevliler, hayatını kaybeden kişinin eski futbolcu Mourad Lamrabatte olduğunu tespit etti.

Eşiyle birlikte tekne kiralayarak denize açılan 31 yaşındaki eski futbolcu Lamrabatte, uçurumun kenarından denize atladıktan sonra bir kayaya çarptı. O anları telefonuna kaydeden Mourad’ın eşinin, kocasının suya ulaşmak için gerekli sıçramayı yapamadığını ve kayaya çarptığını görünce ‘Aman Tanrım’ diyerek çığlık attığı duyuluyor.

KAYAYA ÇARPARAK ÖLMEMİŞ!

Yapılan otopsinin ardından Lamrabatte’nin kayalara çarptıktan sonra ölmediği, suyun altında bilincini kaybettikten sonra boğularak hayatını kaybettiği belirtildi.

Hollanda takımlarından Vitesse, eski futbolcusu Lamrabatte’nin ölümü sonrası baş sağlığı mesajı yayınladı. 2010-11 sezonunda Vitesse forması giyen ve U23’te şampiyonluk yaşayan Lamrabatte, A takımla çıktığı hazırlık maçında bir de gol atmıştı.

Lamrabatte’nin futbolu bıraktıktan sonra kick boks antrenörü olarak çalıştığı öğrenildi.