Hollanda Beşiktaşlılar Günü Den Haag'ta Yapıldı

HOLLANDA Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aykut Torunoğulları başkanlığa veda etti...


  • Kayıt: 29.09.2022 16:37:16 Güncelleme: 29.09.2022 17:11:15

Hollanda Beşiktaşlılar Günü Den Haag'ta Yapıldı

Ülkenin Lahey kentinde düzenlenen ve dernek yöneticilerinin yanı sıra çeşitli kurumlardan temsilcilerin katıldığı programda konuşan Aykut Torunoğulları, “Liderler başkanlar koltuklarına yapışıp kalmamalılar.

Gençlere de imkan tanımalılar. Yönetimimiz 15 yıl içinde çok emek vererek sosyal faaliyetlerde bulundu. 15 yıl başkanlık yaptım. Siyasiler gibi ‘geldi gitmiyor’ denmesin diye artık veda zamanı geldiğini düşündüm, bu vesile ile bu gecemizde sizlerle vedalaşmak istedim. 

Görev süremiz içinde arkadaşlarımla birlikte Avrupa’da birçok yapılmayanı gerçekleştirdik” ifadesini kullandı.

Başkanlık görevinin bir bayrak yarışı olduğuna işaret eden Aykut Torunoğulları, daha sonra şunları söyledi: “Benden önceki başkanım da, benden sonra olacak başkanlarım da bu hizmeti bir bayrak yarışı gibi görerek, aldıkları bayrağı en güzel şekilde bir sonraki arkadaşına teslim edeceklerdir. 

Bu görevi üstlenecek herkesin derneğimizin temel amaçlarına, Beşiktaşımızın kültürüne ve tarihine yakışır faaliyetlerle örnek olacağına inancım sonsuz.Almanya’dan gelen sanatçı Ender Balkır, seslendirdiği parçalarla veda yemeğine katılan konuklara müzik ziyafeti çekti.

Lahey / Deniz Erkocu