Fenerbahçe, Konferans Ligi Play-off Turu rövanş maçı için Hollanda'da

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-off Turu rövanş maçı için Hollanda'ya geldi...


  • Kayıt: 30.08.2023 14:57:29 Güncelleme: 30.08.2023 15:00:51

Fenerbahçe, Konferans Ligi Play-off Turu rövanş maçı için Hollanda'da

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-off Turu rövanş maçı için Hollanda'ya geldi. Sarı-lacivertli takım, özel bir uçakla Münster Havaalanı'na inerek otobüsle Lutte kentindeki otele hareket etti. Maçın hazırlıklarını Grolsch Veste Stadı'nda yapacaklar.

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-off Turu rövanş maçı için Hollanda'ya geldi. Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde yarın karşılaşacağı Twente maçı için özel bir uçakla Münster Havaalanı'na inen sarı-lacivertli kafile, daha sonra otobüsle de Lutte kentindeki otele hareket etti.Sarı-lacivertliler, Twente maçının hazırlıklarını maçın oynanacağı Grolsch Veste Stadı'nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Teknik Direktör İsmail Kartal, antrenmandan önce basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulunacak.

Twente Teknik Direktörü: Fenerbahçe'yi yenebiliriz

Twente Teknik Direktörü Joseph Oosting, Fenerbahçe'ye karşı iyi bir mücadele ortaya koyarak galip gelmek istediklerini söyledi. Oosting, takımın iyi bir antrenman dönemi geçirdiğini ve rekabet edebilecek bir takım olduklarını belirtti. Hollanda ekibinde ise 1 cezalı, 1 sakat ve 1 belirsiz oyuncu bulunuyor.

Twente, UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-Off Turu'nda 5-1 kaybettiği ilk maçın rövanşında Fenerbahçe'yi yarın TSİ 20.00'de konuk edecek. Twente Stadı'nda oynanacak olan karşılaşmada İtalyan hakem Fabio Maresca düdük çalacak. Twente Teknik Direktörü Joseph Oosting ve futbolculardan Daan Rots, karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İlk maçta kötü bir sonuç aldıklarını söyleyen Oosting, "5-1'lik mağlubiyet acı verici. Yarınki maçta en iyi şekilde mücadele edeceğiz. Fenerbahçe'nin işini zorlaştırabiliriz, en azından onları yenebiliriz" diye konuştu.

İHA