Fenerbahçe'nin Zaferi Almere'de Renklendi

Hollanda Fenerbahçeliler Derneği'nin organize ettiği ve Amsterdam Başkonsolosu Burak Ersoy'un da katıldığı "Zaferin Rengi" filmi özel gösterimi, Almere'de unutulmaz bir geceye dönüştü...


  • Kayıt: 05.03.2024 15:50:29 Güncelleme: 05.03.2024 16:12:24

Fenerbahçe'nin Zaferi Almere'de Renklendi

Hollanda Fenerbahçeliler Derneği'nin organize ettiği ve Amsterdam Başkonsolosu Burak Ersoy'un da katıldığı "Zaferin Rengi" filmi özel gösterimi, Almere'de unutulmaz bir geceye dönüştü. Hollanda'nın dört bir yanından gelen Fenerbahçe taraftarları, filmi büyük bir coşkuyla izledi.

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Tuğçe Erbaş'ın hoş geldiniz konuşmasıyla başlayan gecede, Başkonsolos Ersoy, Fenerbahçe taraftarlarıyla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Hangi takımı tutarsak tutalım birlik olmanın önemini vurgulayan Ersoy, "Zaferin Rengi" filminin de tarihte nasıl birlik olduğumuzun en güzel ispatı olduğunu söyledi.

Dernek Başkanı Kamil Saygı ise konuşmasında Fenerbahçe'nin sadece bir spor kulübü olmanın ötesinde, aynı zamanda en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizdi.

200 kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, sadece bir film gösterimi olmanın ötesinde, Fenerbahçe camiasının bir araya gelerek dayanışma ve birlik ruhunu yaşadığı özel bir güne dönüştü. Fenerbahçe'nin değerleri ve birlik ruhunun ön plana çıktığı bu muhteşem gecede, Hollanda'nın dört bir yanından gelen taraftarlar arasında güçlü bağlar kuruldu.

Almere / Tarık OKAN