Kaza geliyorum demez

"KAZA GELİYORUM demez", ibaresi ile bu yazımıza başlamak istedik. Çünkü, Amsterdam da vuku bulan elim tren kazasında, o gün bilet alarak, yolculuklarına başlayan yolculardan hiçbirinin böyle bir kaza ile karşılaşacaklarından haberleri yoktu. Bu kazada 100 ün üstünde ağır ve orta fiziksel mağdurların durumlarını da göz önüne alırsak, onların bundan sonra ki iş hayatında, ev hayatında ve özel hayatlarında birçok değişiklikler olacağından da hem fikir olduğumuzu belirtiriz


  • Kayıt: 02.06.2012 20:51:00 Güncelleme: 02.06.2012 20:51:00

"KAZA GELİYORUM demez", ibaresi ile bu yazımıza başlamak istedik. Çünkü, Amsterdam da vuku bulan elim tren kazasında, o gün bilet alarak, yolculuklarına başlayan yolculardan hiçbirinin böyle bir kaza ile karşılaşacaklarından haberleri yoktu. Bu kazada 100 ün üstünde ağır ve orta fiziksel mağdurların durumlarını da göz önüne alırsak, onların bundan sonra ki iş hayatında, ev hayatında ve özel hayatlarında birçok değişiklikler olacağından da hem fikir olduğumuzu belirtiriz.

İşte böyle bir tren, uçak veya gemi kazalarında kişisel yaralanma mağduru olarak ELFI Letselschade de mümkün olan en iyi destek ve tavsiyeler alabilirsiniz. Niçin, ELFI Letselschade yi seçmelisiniz?

Böyle kazalarda korunacak olan menfaatleriniz önce gelir
ELFI Letselschade her zaman sizin yanınızda dır.. Yani mağdurun yanındadır.Deneyimi ise kişisel yaralanma uzmanlarından oluşan ekibimiz, sigorta şirketleri için çalışmaz.

Uzman ve Dürüst Hukuk Yardımı
Kişisel yaralanma mağduru olarak birçok şeyle karşılaşacaksınız. Tekrar iyileşmeniz gerekmektedir ve bu enerji ve zaman isteyen bir durumdur. Birçok işin halledilmesi ve analiz edilmesi gerektiğinden böyle bir süre, huzura kavuşamazsınız.Ortaya birçok masraf ve bu da maddi sorunlara yol açmaktadır.Ayrıca, neredeyse her şey yeni ve bilmediğimiz konularla karşılaşarak, mücadele etmek zorundayız.Bu genellikle kararsızlık ve gelecek korkusuna neden olur. ELFI Letselschade esaslı hukuk, menfaatleriniz, maddi tazminatlarınız, süre içinde ki masraflarınız, ve diğer konularda açık ve samimi ilgi sunmaktadır. Eğer isterseniz ilk görüşme için size uğrayabiliriz. Bundan sonraki devam edecek olan ücretsiz işlemlerimizde çok temasımız olacaktır, Tabii ki karşı taraf ve diğer kuruluşlarla yapılan yazışmalar hakkında sürekli olarak bilgilendirileceksiniz.

Her zaman samimi ve doğru güncel bilgi
ELFI Letselschade her zaman en iyi ve doğru tavsiyeleri alırsınız. Uzmanlarımız geniş deneyime ve bilgiye sahiptir. Bu bilgileri güncel tutmak için her yıl kurslara katılmakta, değişen kanun ve kuralları takip etmekte ve tecrübe kazanmaktadır.

Kişisel Yaralanma ve Kalite Vakfı
Uzmanlarımız Kişisel Yaralanma Kalite Vakfının yanında yer almakta ve onun öne sürdüğü kurallar çerçevesinde hareket etmektedir. Kişisel Yaralanma Kalite Vakfı, yaralanma konularında faaliyet gösteren hukuk yardım görevlileri ve uzmanları için kalite standartlarını geliştirmekte ve bunların mağdura yardım eden kuruluşları denetlemekte ve bu kurallara uyulmasını sağlamaktadır.

ELFI Letselschade nin bağlı olduğu kuruluşlar:
- Kişisel Yaralanmalara bakan ve bu konuda tam uzman olan Avukatlar Birliğine
- Kişisel Yaralanma Mağdurları Avukatlar Birliği ve
- Doktorlar, Avukatlar, Uzmanlar Çalışma Grubu
ELFI Letselschade nin en büyük özelliği ise, her mağdurun kendi dilinde ve kültüründe, hukuksal yardım veren, onun yanında yer alan bir kuruluştur. Hollanda da ikamet eden bütün yabancıların haklarını ücretsiz ve tanınan tazminatınızda herhangi bir maddi menfaati olmadan mağdura direk olarak tazminatını kesintisiz sunan, ve böylece ciddiyetle ve sürekli çözüm getiren bir kuruluştur.

Her zaman yakınınızda
Bürolarımız Amsterdam, Rotterdam ve Roosendaal da çok merkezi adreslerde yer almaktadır. Yani her zaman yakınızdayız, sizi istediğiniz zaman ziyaret ederek, bilgi veririz. Ücretsizdir.
Çünkü, böyle bir mağduriyetinizin başından itibaren, titizlikle ve dikkatli hareket ederek, hâklerınızın ciddi bir şekilde korunması şarttır.Kişisel yaralanmalara birçok farklı şekilde maruz kalabilirsiniz.Örneğin, bir trafik kazası, bir yanlış tıbbi uygulama, bir iş kazası, bir mesleki hastalığınızda , veya özel ortamda bir kaza veya yaralanma nedeniyle… Kişisel yaralanma mağduru olarak , maruz kaldığınız yaralanmanın yanı sıra ayrıca yüksek zarar giderleri ve yaralanma için ödenecek tazminat tutarının altına inmeye çalışan karşı tarafın teklifleri ile karşılaşabilirsiniz.

Ve her zaman ELFILetselschade yanınızdadır
Sizin adınıza karşı tarafla (bu genellikle büyük sigorta şirketi) taleplerinizi bildirir ve çıkarlarınızı koruyarak, neticelendirilmesine yardımcı oluruz. Gerektiğinde dava yöntemi ile. Bunu iyi sonuçlarla yıllardır yapıyoruz. ELFI Letselschade ile, aksi takdirde sizi haklarınıza tecavüz eden, veya sizi ezmekle tehdit eden büyük tarafların karşısına bir Karşı rakip çıkartmış oluyorsunuz. Çalışma tarzımız ise, açık anlaşmalar, güvenilir bilgilendirme ile birlikte, ELFI Letselschade , kişisel yaralanma durumunda tazminat alma şansınızda açık ve şeffaftır.