ROTTERDAM’DA MEGASTAR SEVGİSİ


  • Kayıt: 07.04.2018 23:17:00 Güncelleme: 20.12.2020 13:05:17

ROTTERDAM’DA MEGASTAR SEVGİSİ

 

Megastar Tarkan, Avrupa turnesi kapsamında Rotterdam Ahoy’da muhteşem bir konsere imza attı. Tüm biletleri satışa çıkar çıkmaz tükenen konserde Megastar, “10” albümünden şarkılarının ve klasiklerinin yer aldığı repertuarıyla binlerce sevenine unutulmaz bir gece yaşattı. Tarkan’ın sekiz konserlik Avrupa maratonu, Düsseldorf, Münih ve Hamburg’da devam edecek. 

 

 

Megastar Tarkan, Şahmeran Entertainment organizasyonuyla Rotterdam’da unutulmaz bir konsere imza attı. Her yaştan binlerce seveninin Rotterdam Ahoy’u doldurduğu gecede Tarkan, muhteşem sahne şovuyla ve enerjisiyle tüm izleyicileri coşturdu. 

 

 

Megastar, 7 yıl aranın ardından çıkardığı “10” albümünden “Yolla” parçası ile sahneye çıktığı konserde, “Beni Çok Sev”, “Hodri Meydan”, “Çay Simit” gibi yeni şarkılarının yanı sıra “Şımarık”, “Hüp”, “Kış Güneşi” gibi dillerden düşmeyen efsane şarkılarını da seslendirdi. 

 

 

Tarkan, Şahmeran Entertainment organizasyonuyla ve SM Production katkılarıyla gerçekleşen “fizy Tarkan Konserleri” turnesi kapsamında önümüzdeki günlerde Düsseldorf, Münih ve Hamburg’daki sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

 

 

fizy Tarkan Konserleri Takvimi


7 Nisan 2018, Cumartesi ... Düsseldorf - Mitsubishi Electric Halle (Tüm biletler tükenmiştir.)


8 Nisan 2018, Pazar ... Düsseldorf - Mitsubishi Electric Halle

 

14 Nisan 2018, Cumartesi ... Münih - Zenith Halle

 

29 Nisan 2018, Pazar ... Hamburg - Barclaycard Arena 

 

 

Şahmeran Entertainment

 

1996 yılında kurulan Hollanda merkezli Şahmeran Entertainment, çalışmalarına eğlence ve gece hayatı alanında başladı. Son yıllarda ünlü sanatçılarla Avrupa turneleri düzenleyen ve alanında lider olan şirket, Avrupa’nın her ülkesinde aktif olarak çalışıyor.